Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,675 TL
1 EUR=4,320 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: info@empiredata.com  Tel: 0 212 509 25 60  Fax: 0 212 509 25 66
Adres: Üniversite Mah. Seyhun Sok. No:9 D 2 AVCILAR-İSTANBUL-TÜRKİYE
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 Empire Bilişim Çözümleri Barkod Otomasyon Güvenlik Sistemleri